19.03.2020 09:43

Ako vyzerať, žiť a cítiť sa krásne?

Skúste trend Beauty by Sweden

 

Švédska spoločnosť Oriflame vníma krásu komplexne - nie je to iba o tom, ako vyzeráte, ale aj o tom, ako sa cítite a ako žijete. Trend Beauty by Sweden je tou správnou filozofiou, ktorá sa šíri do celého sveta.

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame chápe krásu odlišným spôsobom. Krásne sme, keď sa tešíme zo zdravia, keď si vychutnávame nádhernú pokožku, máme vlastný štýl a plníme si sny. Čo to znamená v ponímaní Oriflame?

 

Zdravý spôsob života

Oriflame ako švédska spoločnosť prechováva hlboký rešpekt k prírode. Vo svojich kozmetických a wellness produktoch používa vedecky testované a prírodné ingrediencie. Ingrediencie používané na výrobu produktov sú šetrné k prírode, neobsahujú GMO. Produkty prechádzajú prísnym bezpečnostnými testami a spĺňajú najvyššie štandardy.

 

Krásna pleť

Oriflame chce, aby každá z nás i našich partnerov mohli mať zdravú a krásnu pleť. Preto vyše 100 vedcov pracuje na výskumoch, aby priniesli to najlepšie z prírody podporené inovatívnymi vedeckými poznatkami. Výsledkom je bezpečná a účinná pleťová starostlivosť na každý typ a potrebu pleti. V produktoch Oriflame nájdete iba prírodné výťažky, pílingy neobsahujú žiadne plastové pílingové mikročiastočky.

 

Vlastný štýl

Oriflame podporuje ženy v ich vlastnom štýle a jedinečnej kráse. Preto ponúka množstvo produktov a prostriedkov, ktorými môžeme vyjadriť našu osobnosť. Myslí pritom na každý typ osobnosti - na tie, ktoré milujeme dekoratívku, na tie, ktoré myslíme ekologicky, ale aj na tie, ktoré chceme v kúpeľni minimum kozmetiky, ale efektívnej a určenej práve pre náš vek.

Inšpirujte sa a zistite, ako upraviť svoje obočie, ako nájsť krásu v jednoduchosti, ako využiť technológiu vo svoj prospech, ako si správne vyčistiť pleť tu ! Zaregistrujte sa na www.oriflame.sk a nakupujte všetky produkty Oriflame so zľavou až 20 %. V aktuálnej ponuke nájdete napríklad špeciálnu výberovú kolekciu obľúbených produktov Oriflame v krásnej darčekovej škatuľke. Revitalizačná nočná pleťová maska NovAge, Jemný zázračný balzam a Predlžujúca špirála OnColour iba za 9,99 eur (namiesto 35,70 eur).

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada