14.07.2021 10:33

Ako sa staráte o pleť zaťaženou mestským prostredím?

Intenzívna ochrana vďaka Oriflame

 

Anti-aging je téma, ktorá sa bude týkať skôr či neskôr každej z nás. Existujú však tipy, ako starnutie pleti pod tiažou environmentálnych faktorov oddialiť a čo možno najdlhšie si udržať mladú a sviežo vyzerajúcu pokožku. Základom je čistota. Rovnako tak ako sa staráme o všetko, čo chceme, aby nám dlho vydržalo, je nutné rozmaznávať si aj pleť. Kombinácia rušného života a znečisteného mestského ovzdušia sa na tvári môže nepekne podpísať. Ako na to, keď chcete žiť aktívne a popri tom starostlivosť o pleť nezanedbať?

Náročné životné tempo vo víre mesta je takmer synonymom pre zanesenú a unavenú pokožku. Zbavte sa mdlej pleti a vsaďte na produkty, ktoré ju ochránia pred zanášaním nečistôt a zároveň jej dodajú potrebnú šťavu. Produkty Optimals Urban Guard 3D od Oriflame sú prefektne vyváženou kombináciou živín a pomáhajú posilňovať a revitalizovať pleť, na ktorú pôsobia mestské stresory. Zažite mesto s rešpektom ku svojej pleti a aj prírode. Zloženie produktov obsahuje účinné aktívne látky inšpirované prírodou, obaly sú ekologické, pretože obsahujú už recyklovaný plast (PCR).

 

Viacúčelový čistiaci gél 3v1, Oriflame Optimals Urban Guard 3D: 8,9 €

Hĺbkovo čistí pleť zaťažovanú mestským prostredím. Spojuje čistiaci gél, peeling aj revitalizačnú masku v jednom produkte. Obsahuje jemne vyhladzujúcu čučoriedkovú drť.

Sérum, Oriflame Optimals Urban Guard 3D: 14,9 €

Zaisťuje ľahkú hydratáciu a posilňuje ochranu. Vďaka postbiotikám, pantenolu a kyseline hyaluronovej s nízkou molekulovou hmotnosťou pomáha pleť ukľudniť.

Denný krém s SPF 25, Oriflame Optimals Urban Guard 3D: 14,7 €

Chráni pleť pred poškodením a hydratuje ju vďaka kyseline hyaluronovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a prírodnému voskovému maslu.

Nočný krém, Oriflame Optimals Urban Guard 3D: 14,7 €

Posilňuje ochrannú bariéru pleti a uzamyká v nej vlahu vďaka postbiotikám a kyseline hyaluronovej so strednou molekulovou hmotnosťou, ktorá pleť zanecháva odolnou a zdravo vyzerajúcou.

Ultraľahký sprej, Oriflame Optimals Urban Guard 3D: 12,4 €

S nízkomolekulárnou kyselinou hyaluronovou zásobuje pleť potrebnou hydratáciou kedykoľvek potrebujete.

TIP: Denný krém aplikujte na sérum, aby bola pleť hydratovaná a chránená. Tato dvojica chráni pleť pred UV žiarením a nečistotami z okolitého prostredia.

 

FOTO: archív, www.pixabay.com

 

—————

Späť


Diskusiak článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada