24.10.2012 17:29

Aj vy máte na to?

Aktuality

 

Byť úspešnou a ešte navyše v oblasti, ktorá je žene srdcu blízka, kto by si to neželal. Podobnú šancu dostávajú v týchto týždňoch všetky ženy, ktoré rady pracujú s ľuďmi, orientujú sa trochu vo svete kozmetiky a rozmýšľajú, čo by v priestore, kde žijú, užitočné podnikli. Možno každý nemá odvahu otvoriť si vlastnú parfumériu, kaderníctvo alebo kozmetický salón. To všetko však môže mať každá, ktorá sa rozhodne byť poradkyňou Oriflame. Začať môže úplne originálne – ako aktérka krátkeho videa o práci kozmetickej poradkyne.

 

Malý zázrak sa nazýva personalizovaný šot, ktorý sa dá zrealizovať na webovej stránke www.mamnato.sk. Kreatívny tím firmy kozmetickej spoločnosti Oriflame vytvoril štýlové video, ktorého cieľom je sprostredkovať každej záujemkyni o podobnú prácu príležitosť zahrať si na chvíľu úlohu úspešnej podnikateľky. Stačí zadať meno, nahrať vlastnú fotku, a zázrak je na svete. Možno práve takto nezvyčajne štylizovaná kampaň dokáže správne motivovať a odštartovať tak novú etapu v živote nádejnej poradkyne. Je to šanca pre každú ženu, ktorá vo svojom regióne nemôže nájsť vhodné uplatnenie či slušne odmenenú prácu. Online kampaň potrvá do 11. novembra 2012.

Spoločnosť očakáva prílev nových síl do svojho tímu, novou formou komunikácie predpokladajú získať 3000 nových poradkýň. „Motiváciou je okrem slobodnej práce aj darček, ktorý získa prvá tisícka registrovaných poradkýň. Navyše každý, kto sa zapojí do kampane a vytvorí si vlastné video, má možnosť hrať o skvelý balíček kozmetiky v hodnote 500 €,“ vysvetľuje Lenka Štefániková, marketingová riaditeľka Oriflame Slovakia.

Ďalšie výhody takejto aktivity? Nijaký pohovor, vyšperkovaný životopis či roky praxe v odbore. Na prácu kozmetickej poradkyne stačí chuť a odhodlanie. Navyše kariéra kozmetickej poradkyne ponúka slobodu. „Ženy si samy určujú, kedy, s kým a za koľko budú pracovať. Flexibilitu oceňujú študentky, mamičky na materskej, ale aj zamestnané ženy, ktoré si chcú privyrobiť,“ dodáva riaditeľka.

 

redakcia Doma a Rada

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada