14.10.2020 11:15

Aj vaša pleť si zaslúži luxusnú starostlivosť

Zdravie a krása - Domáca kozmetika

 

Rad Giordani Gold od Oriflame predstavuje príležitosť, ako sa rozmaznávať aj v bežnom dni. Novinky potešia každú ženu, ktorá je odhodlaná myslieť vo svojom živote aj na seba.

Produkty radu Giordani Gold obsahujú vulkanické minerály priamo z Etny, prírodný výťažok z lotosového kvetu a exkluzívne pomarančové kvety - veľmi vzácne ingrediencie, ktoré prinášajú želané účinky. Okrem jedinečných ingrediencií tvoria výnimočnosť produktov precízne receptúry zvyšujúce účinnosť produktov.

 

Zdokonaľte svoj vzhľad

Novinkou v ponuke je Omladzujúci krycí krém Giordani Gold s obsahom prebiotického séra, ktoré reaktivuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky, zlepšuje textúru, žiarivosť a hydratáciu pleti a dodáva jej svieži, prirodzený vzhľad. Krycí krém je obohatený o prírodný výťažok z lotosového kvetu, ktorý pleti dodáva výživu a hladký zdravý vzhľad. Krém je vrstviteľný, a tak si potrebu krytia môžete samostatne regulovať.

            

K dokonalému vzhľadu vám dopomôže aj Perleťová podkladová báza Giordani Gold obohatená o kyselinu hyaluronovú, ktorá hydratuje, zjemňuje, vypĺňa a rozžiaruje pleť. Ide o prvú hybridnú podkladovú bázu s gélovým zložením s malými perličkami, ktoré pri dotyku s pokožkou uvoľňujú kapsulované pigmenty ideálne pre svetlé a stredné odtiene pleti.

Guľôčkové púdre Giordani Gold sú dlhodobo obľúbené, možno aj pre ich precíznu ručnú výrobu v Taliansku. Novinkou v ponuke je Rozjasňujúci guľôčkový púder Giordani Gold Frozen Beige s obsahom minerálov La Eleganza, ktoré pleti dodajú krásnu zamatovú textúru. Púder je vrstviteľný, jeho farbu možno zároveň upraviť odobratím svetlejších alebo tmavších guľôčok.

Rúšok sme sa ešte nezbavili, a tak možno stále kladiete dôraz na krásne upravené oči. Stavte na novú Špirálu Fortemente Giordani Gold, ktorá - ako vyplynulo z klinického testovania – zvýši príťažlivosť vašich očí až o 84 %. Špirála obsahuje komplex Lash Reveal s intenzívnymi čiernymi pigmentami, ktorá v kombinácii s polymérovou technológiou zabezpečuje extra objem a držanie tvaru po dlhý čas. Nová špirála sa nerozmazáva, dlho vydrží a vašim riasam prispeje k tomu, aby boli hustejšie, odolnejšie a vyživené.

 

No a keď si dáte napokon predsa len rúško dole, určite chcete mať aj upravené pery. Rad Giordani Gold prináša nové metalické Rúže na pery Iconic Metallic Matte Giordani Gold v 5 odtieňoch s intenzívnymi metalickými farbami a matným konečným vzhľadom. Majú hydratačné zloženie, neotláčajú sa, dlho vydržia a vďaka SPF 12 vaše pery ochránia aj pred UV žiarením.

Viac sa dozviete na www.oriflame.sk.

 

FOTO: archív, www.pixabay.com

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada