14.08.2020 13:15

Aj v kúpeľni to ide “po vegánsky”

Spoznajte nové vegánske produkty od Oriflame!

 

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame prichádza s novým radom kozmetiky, ktorej bol udelený certifikát Vegan Society™. Beautanicals sa o pokožku dokonale postará vďaka úžasnému prírodnému zloženiu.

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame si od svojho vzniku zakladá na zodpovednom prístupe k prírode. Na všetkých stupňoch - od získavania prírodných ingrediencií, cez vývoj, produkciu, spracovanie odpadov, až po distribúciu. Rad Love Nature už dlhodobo predstavuje mimoriadne ekologický prístup k životnému prostrediu, z veľkej časti má totiž recyklované obaly a samotné zloženie zmývateľných produktov je biologicky odbúrateľné. Navyše žiadny z peelingov značky Oriflame neobsahuje plastové pílingové mikročiastočky, ale využíva prírodné zložky. Napríklad soľ, cukor, orechové škrupinky, rozdrvené jadierka ap. Azda vrcholom vedeckého vývojového tímu Oriflame v oblasti čo najväčšej ochrany prírody a zároveň dosiahnutia najlepších výsledkov v oblasti starostlivosti o pokožku je nový kozmetický rad Beautanicals – certifikovaná vegánska kozmetika, biologicky odbúrateľná, s obsahom 95 % prírodných zložiek, bez obsahu parabénov a silikónov a vo fľaštičkách a tubách z recyklovaných plastov.

Beautanicals - minerálne a rastlinné zložky

Nový vegánsky rad obsahuje 8 dôležitých minerálov a rastlinné zložky. 5 produktov ponúka jedinečné účinky sodíka, horčíka, draslíka, vápnika, medi, zinku, fosforu a oxidu kremičitého. Tieto pomáhajú udržiavať zdravú pokožku, majú antioxidačné účinky, teda pokožku chránia pred vonkajšími agresormi a voľnými radikálmi a prispievajú k celkovému zdraviu kože a vlasov. Spomedzi rastlinných zložiek je najdôležitejšou rastlinou švédsky zemolez, ktorá je tiež významným antioxidantom, ktorý pomáha kožu chrániť a hydratovať.

Spoznajte novinky radu Beautanicals!

  • Revitalizačný sprchovací gél Beautanicals má obnovujúce a vyživujúce zloženie. Bol vyvinutý z minerálov zo škandinávskych rastlín a vôd, je jemne parfumovaný príjemnou bylinnou arómou. Neobsahuje mydlo, hĺbkovo čistí a je hypoalergénny.
  • Obnovujúci krém na ruky Beautanicals neobsahuje parabény, je hypoalergénny a rovnako vyživujúci a obnovujúci.
  • Revitalizačné mydlo Beautanicals je vhodné na každodenné používanie, čistí veľmi jemne a šetrne, zároveň obnovuje a vyživuje.
  • Obnovujúci šampón Beautanicals a Obnovujúci kondicionér na vlasy Beautanicals neobsahujú sillikóny ani parabény.
  • Súčasťou radu je Orechová pílingová špongia, ktorá obsahuje pílingové zrniečka zo škrupín vlašských orechov.

Rad Beautanicals sa postará nielen o vašu krásu, ale aj o zdravie vašej pokožky a vlasov. Okrem iného aj preto, že bol inšpirovaný tradíciou švédskych lekární. Vyskúšajte nové vegánske produkty, ktoré vás prevedú prírodnou starostlivosťou o vaše telo.

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada