Starostlivosť o telo

Mať rád sám seba a rozmaznávať sa. Vrátane svojho tela. Dobrá filozofia. Lebo aj tu platí, koľko vložíme, toľko sa nám vráti. Preto olejové kúpele, cviky pre zdravé nohy, boj s celulitídou či veľa mrkvy pre dobrý zrak, to všetko určite áno. A mnoho iných účinných trikov pre naše telo i pohodu. A k tomu starostlivosť o zuby, ruky, pokožku, aby sme boli čo najkrajší, aj keď roky pribúdajú. Naše ego tak dostane, čo potrebuje.

(foto:  www.everystockphoto.com )


Vybrali smeČlánky

26.08.2019 21:13

Pre znovuzrodenie pokožky

Zdravie a krása – Starostlivosť o telo   Mnohé ženy používajú na zlepšenie stavu svojej pleti pravidelne...

Celý článok

—————

25.07.2019 10:42

Opálení aj po dovolenke

Zdravie a krása – Starostlivosť o telo   Zatiaľ sa ešte môžeme hrdiť opálenou pokožkou, na ktorej sme...

Celý článok

—————


Oči plné slnka

Možno by to bola aj celkom výstižná letná metafora, keby to v reáliách nebolo absolútne mínus pre kvalitu zraku. Pretože očiam pričasto zasiahnutým slnečnými lúčmi sa časom schopnosť dobrého videnia zhorší a hrozí trvalé poškodenie. Chráňme si ich preto slnečnými okuliarmi. Ale skutočne kvalitnými. A dôležité je aj správne sa o ne postarať, aby nám vydržali čo najdlhšie.


To zvládne každý

Jednoduché nápady

Jednoduché nápady

Zdravie a krása - Starostlivosť o telo   Pri problémoch s celulitídou si dva až trikrát týždenne doprajeme masáž hubkou alebo špeciálnou umelohmotnou kefou. Takto povzbudíme krvný obeh a zároveň spevníme pokožku na stehnách. Šetrime svoje ruky. Ak sme si ich zafarbili pri práci s novými zemiakmi, čučoriedkami alebo mrkvou, na odstraňovanie fľakov nemusíme hneď siahať po agresívnych prostriedkoch z obchodu. Výborne nám ich vyčistí citrónová šťava. Za celý deň dostanú naše chodidlá poriadne zabrať, preto im urobí dobre...

Viac

—————


Predĺžme si opálenie


Jahodovo zdraví


Zuby kontra vitamíny


Pozor na suché oko

 


Poznáte podológiu?


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


Ako starnú oči


Sviežosť dychu


Pomoc pre oči


História hygieny