26.10.2012 13:44

Upečte si doma kúsok Francúzska

NOVINKA – Bistro Baguette

 

Francúzsko je jednou z kolísok gastroturistiky – predstavte si úžasne rozvoniavajúce pečivo, syry, víno... Už samotná predstava je úchvatná! Aby ste za lahodnými pochúťkami nemuseli cestovať ďaleko, Dr.Oetker vám prináša kúsok francúzskej chuti domov, a to v podobe bohato obložených Bistro bagetiek. Bistro Baguette od Dr.Oetker sú po upečení krásne chrumkavé, nadýchané a mimoriadne chutné, ich príprava je navyše rýchla a viac než jednoduchá. Vybrať si môžete hneď z troch rôznych príchutí – šunkovej, syrovej alebo salámovej. Otvorte si k nim fľašu lahodného vína, zatvorte oči a razom sa ocitnete priamo v štýlovom francúzskom bistre.

 

Bistro Baguette od Dr.Oetker vás nesklamú v žiadnej situácii – stačí ich vybrať z mrazničky a už o pár minút budú rozvoniavať po celom byte. Svoje miesto majú aj v plánovanom menu na party či akúkoľvek oslavu. V každom balení Bistro Baguette nájdete hneď dve bagetky, ktoré bez problémov poslúžia ako hlavný chod. Ak ich rozkrojíte na niekoľko menších kúskov, stane sa z nich ideálna náhrada party tyčiniek alebo chipsov.

S rovnakou radosťou, ako v kruhu kamarátov, si Bistro Baguette môžete vychutnať aj osamote, alebo v spoločnosti svojej polovičky. Ak máte naponáhlo, alebo sa vám jednoducho nechce stáť hodinu pri sporáku, siahnite do mrazničky. Bistro Baguette sú už pri vybalení bohato obložené, takže na ne nemusíte nič pridávať – stačí ich na 13 až 15 minút vložiť do rúry a dobrota je na svete.

Chutné Bistro Baguette od Dr.Oetker nájdete v mraziacom boxe hneď v troch príchutiach. Bon Apetit!

 

Bistro Baguette Jambon

Bez šunky si to neviete predstaviť? Jambon je chrumkavá bageta s chutnými plátkami šunky, jemným syrom Eidam, cuketou a kúskami paradajok. To všetko na pikantnej paradajkovej omáčke.

Bistro Baguette Tomate Fromage

Ak ste fanúšikom syrov, vyskúšajte Tomate Fromage, ktorá v sebe ukrýva hneď tri druhy syra (čedar, eidam, mozzarella) a kúsky paradajok na paradajkovej omáčke, spolu s bazalkou a oreganom.

Bistro Baguette Salami

Pre milovníkov salámy je tu Bistro Baguette Salami - chrumkavá bageta s bohatou dávkou salámy, kúskami paradajok, brokolice a papriky, zapečené so syrom eidam na paradajkovej omáčke.

 

Bistro Baguette Dr.Oetker nájdete v predajniach v odporúčanej maloobchodnej cene 1,55 eur.

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu