08.10.2012 10:36

Skúste nový Pur

Inovovaný Pur 3xAction je teraz silnejší a hustejší

  

Povedzme si to otvorene, umývanie riadu nepatrí k najobľúbenejším činnostiam. Preto je každý kvalitný pomocník, ktorý jeho priebeh zjednoduší a urýchli, rozhodne vítaný.

 

Riešenie teraz prichádza v podobe inovovaného prostriedku na umývanie riadu Pur 3xAction od spoločnosti Henkel Slovensko. Táto novinka zo známeho radu čistiacich prostriedkov sa môže pochváliť novým, kvalitnejším zložením s trojitým účinkom, ktoré je až o 50 % hustejšie a viditeľne silnejšie pri odstraňovaní pripálených zvyškov jedla.

Nová, silnejšia a ultra hustá receptúra inovovaného Puru 3xAction v sebe dokonale spája silný čistiaci účinok, schopnosť odstrániť nepríjemný zápach a extra bohatú penu, ktorá na špongii vydrží dlhšie. Vďaka tomu efektívne rozpúšťa mastnotu a odolné pripálené nečistoty. Poháre, taniere i hrnce tak budú priam žiariť čistotou a dokonale sa lesknúť. A práve to od svojho obľúbeného prostriedku na umývanie riadu spotrebitelia očakávajú.

Nový Pur 3xAction je v ponuke v troch variantoch - Lemon s osviežujúcou vôňou citrónu, Apple s vôňou jabĺkHygiene Fresh pre hygienicky svieži a čistý riad. Odborníci značky Pur ešte k tomu navýšili obsah aktívnych látok v receptúre variantu Pur 3xAction Lemon a urobili ho najsilnejším a najúčinnejším prostriedkom z radu Pur na odstraňovanie odolných pripálených nečistôt.

Každá kvapka nového Puru 3xAction sa stane vítanou pomocou v boji proti najodolnejšej nečistote. Aj keď nemáte po ruke armádu pomocníkov, nový Pur 3xAction ponúka všetko, čo potrebujete k dokonale čistému riadu.

Od júla do septembra si môžete vyskúšať nový Pur 3xAction v rámci špeciálnej akcie. Odborníci značky Pur natoľko veria účinnosti nového zloženia Puru 3xAction, že ponúkajú 100% záruku vrátenia peňazí každému, kto nebude s novinkou spokojný. Viac informácií nájdete na www.pur-nadobi.cz.

 

A za akú sumu si môžete nových pomocníkov do domácnosti kúpiť? Maloobchodná odporúčaná cena výrobkov je:

  • 0,99 € / 450 ml
  • 1,79 € / 900 ml
  • 2,49 € / 1 350 ml

 

—————

Späť


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu