19.05.2013 14:26

Pre svieži pocit počas pohybu

Novinka: Perwoll Sport & Active

 

Či už máte radi športovanie na čerstvom vzduchu alebo sa radšej s chuťou zapotíte v posilňovni, máme pre vás dobrú správu. Spoločnosť Henkel Slovensko prichádza s unikátnou novinkou pre športové a outdoorové oblečenie Perwoll Sport & Active.

 

Vďaka jedinečnému zloženiu s Re-fresh efektom prináša oblečeniu sviežosť aj počas pohybu. Nová receptúra sa navyše stará o vlákna tkanín a zachováva vlastnosti funkčných materiálov a membrán, ako sú priedušnosť, regulácia vlhkosti, odolnosť voči poveternostným vplyvom a rýchle schnutie. Je tak novým riešením pre milovníkov prírody, športových nadšencov a pre každého, kto má rád aktívny životný štýl.

Nový Perwoll Sport & Active ponúka dokonalé riešenie pre športové a outdoorové oblečenie. Patentovaná technológia sa aktivuje pri každom pohybe. Keď sa pot dostane do kontaktu s tkaninou, účinne neutralizuje a osviežuje nepríjemné pachy. Oblečenie tak bude aj po behaní či návšteve fitness centra voňavé, akoby ste ho práve vybrali z práčky. Nový Perwoll Sport & Active zachováva vlastnosti funkčných materiálov a membrán a vy si tak môžete byť istí, že je vaše športové oblečenie v správnych rukách.

V rámci slovenského trhu prichádza k zaujímavému prepojeniu Perwoll Sport & Active so značkou Craft, jednou zo známych značiek funkčného a športového oblečenia.

„Craft je jednou z popredných firiem vyrábajúcich funkčné a športové oblečenie. Vo svete športu je známa nielen svojim komfortným funkčným oblečením, ale aj ďalšími vrstvami športového oblečenia, ktoré chránia organizmus pred nepriaznivým počasím aj v náročných klimatických podmienkach. Spolupráci so značkou Craft sa veľmi teším,“ komentuje Jana Očadlíková, manažérka marketingu divízie Pracie a čistiace prostriedky Henkel Slovensko.

Nech už vás čaká akákoľvek výzva, vďaka novinke Perwoll Sport & Active sa budete cítiť sviežo pri každom pohybe. Vychutnáte si tak všetky okamihy bez ohľadu na to, akú dlhú cestu máte pred sebou.

 

Nový Perwoll Sport & Active je v ponuke od apríla 2013. Odporúčané maloobchodné ceny jednotlivých balení sú: 3,99 € (1 l), 6,99 € (2 l), 9,99 € (3 l) a 11,99 € (4 l).

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu