18.11.2017 18:42

Pečieme s Katkou Brychtovou

Aktuality

 

Asi nám dáte za pravdu, že overené recepty na sladké a slané pochúťky odovzdávané z generácie na generáciu sú doslova rodinným pokladom. A v rodine známej televíznej a rozhlasovej moderátorky Kataríny Brychtovej sa presne takýto poklad nachádza.

Osvedčené recepty na koláče a iné dobroty od starej mamy, svokry, na vianočné sviatky alebo len tak na maškrtenie po nedeľnom obede, to všetko objavíte v novej knihe Moje sladké radosti. V knižke sa dozviete aj to, ako sa Katka k receptom dostala a čo pre ňu znamenajú. Ak máte radi sladké a vychutnávate si pečenie pre vašich blízkych, novú kuchárku Moje sladké radosti od Kataríny Brychtovej si obľúbite na prvé ochutnanie. Kniha vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri, viac na www.fortunalibri.sk.

Martin Nikodým pokrstil knihu čokoládou, Peter Justin Topoľský malinovým sirupom a Emma a Ema Tekelyové orieškami. Čokoláda, maliny a oriešky sú ingredienciami Orechovo-čokoládovej torty, ktorá zdobí obálku knihy a ktorú mali možnosť hostia ochutnať na podujatí.

Moje sladké radosti

Orechovo-čokoládová torta, krémeše, brownies, pusinky či lahodné pagáčiky... To sú len niektoré z receptov, ktoré nájdete v tejto publikácii. Autorka prezradila, že rovnako rada, ako koláče vychutnáva, tak ich aj pečie. Miluje výmeny receptov s kamarátkami a príprava poctivých dobrôt overených časom či skúšanie súčasných moderných receptov je pre ňu záľubou a relaxom. Nazrite do niektorej z kapitol kuchárky Moje sladké radosti a objavte dezerty pečené i nepečené, domáce aj svetové. Katkine sladké radosti dopĺňajú aj recepty získané na cestách doma i v zahraničí a slané chuťovky. Dobroty z knižky hravo pripravíte z bežne dostupných surovín a zvládne ich aj gazdinka – začiatočníčka.

Koláče a torta pripravené Katkou Brychtovou podľa jej receptov z knihy Moje sladké radosti.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu