05.02.2013 19:42

Obľúbené hranolčeky v novom šate

Veľké balenie za atraktívnejšiu cenu

           

Všetci milujeme chvíle strávené v kruhu svojich blízkych, rodiny a priateľov. V zhone každodenných povinností nás spája dobré jedlo a spoločné stolovanie. Ak chcete pripraviť chutný a rýchly obed alebo večeru, máme pre vás tip v podobe vašich obľúbených hranolčekov od McCain. Teraz prichádzajú v novom rodinnom balení za skvelú cenu. Vybrať si môžete z troch druhov My Fries na každú príležitosť. V ponuke sú vlnkované vhodné na večeru s priateľmi, klasické k rodinnému obedu alebo extra dlhé na lahodné chrumkanie s vaším obľúbeným dipom. 

 

Zlatožltá klasika

Kto by odolal vôni čerstvo pripravených hranolčekov? Sú chrumkavé, majú pravú zemiakovú chuť a sú výbornou alternatívou na prípravu rýchleho a plnohodnotného jedla, keď práve nemáte čas na jeho dlhé vyváranie. Vaše obľúbené Klasické hranolky od McCain teraz prichádzajú v novom šate.

My Fries sú v ponuke vo výhodnom kilovom balení pre celú rodinu. Hranolčeky tak máte v mrazničke vždy po ruke. My Fries, tak ako  aj ostatné hranolčeky od McCain, sú vyrobené len z dvoch prírodných zložiek – zemiakov a zmesi kvalitných slnečnicových olejov. Zemiaky sú pritom hlavnou surovinou, tvoria viac ako 90 % hranolčekov.

Ako pripravíte My Fries najlepšie? Veľmi jednoducho! Potrebujete k tomu len panvicu alebo fritézu. Vložte ich do horúceho oleja a po piatich minútach budú vaše hranolčeky do zlatista prepečené. Prekvapte svojich blízkych a pripravte ich pre celú rodinu. Nemusíte sa báť, že ich nebude dostatok. V kilovom balení nájdete hranolčeky pre všetkých.

 

My Fries na každú príležitosť

Chcete pripraviť svojim priateľom príjemný večer u vás doma? Okrem príjemnej hudby ich prekvapte aj chutnou večerou. My Fries Crincle s vlnkovaným dizajnom budú vaši hostia milovať. Vďaka ich tvaru sú veľmi chrumkavé a navodia tú správnu atmosféru zábavy.

Vyberáte prílohu k rodinnému obedu? Stavte na dobrú klasiku. My Fries Classic zvoľte k mäsitému, bezmäsitému jedlu aj k šalátom. Menu s krehkými hranolčekmi bude zaručene chutiť všetkým.

Máte radi večerné chrumkanie chutných snackov pri dobrom filme? Vyskúšajte My Fries Julienne. Extra dlhé a chrumkavé hranolčeky si môžete namáčať do vašich obľúbených dipov a vychutnávať atmosféru večernej pohody.

 

Priemerná predajná cena: 1,69 € / 1 kg balenie

—————

Späť


Komentár

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu