09.03.2013 11:28

Novinka s esenciálnymi olejmi

Pranie s vôňou jazmínu a zeleného čaju

 

Aj pre vás je rozhodujúca pri výbere pracieho prostriedku jeho vôňa? Spoločnosť Henkel Slovensko a jej značka pracích prostriedkov Rex prináša novinku s aromatickou zmesou esenciálnych olejov Rex 3xAction 2v1 Green Tea & Jasmine. Vďaka vysoko účinnému zloženiu odstraňuje odolné škvrny, uchováva žiarivú bielosť, pôsobí na moderných vláknach ako ochranný štít a prináša sviežosť aviváže. Esenciálne oleje dodajú vašej bielizni dlhotrvajúcu jemnú vôňu zeleného čaju a jazmínových kvetov.

            

Stáročia sa z rôznych druhov bylín, kvetov a stromov získavajú esenciálne oleje, ktoré sa prostredníctvom pradávneho umenia aromaterapie využívajú k posilneniu zdravia a duševnej pohody. Odborníci zo spoločnosti Henkel spojili stáročia tradičného učenia s desaťročiami laboratórnych výskumov a vytvorili nový Rex 3xAction 2v1 Green Tea & Jasmine s esenciálnymi olejmi.

Esenciálny olej z čajovníka čínskeho (Camellia Sinensis) sa pre svoje blahodarné vlastnosti používa v kozmetickom priemysle. Spomaľuje starnutie a zabraňuje podráždeniu pokožky. Esenciálny olej z jazmínových kvetov je veľmi vzácny, pretože na výrobu malého množstva oleja sa spotrebuje veľa kvetov. Tieto nádherné biele kvety sa zbierajú v noci, kedy je ich vôňa najsilnejšia.

Rex 3xAction 2v1 Green Tea & Jasmine v sebe spája dva svety esenciálnych olejov. Ponúka dokonale relaxačnú a zároveň povzbudzujúcu aromatickú zmes, ktorá poteší vaše zmysly a vašu bielizeň nádherne prevonia. Nový variant sa predáva vo forme pracieho prášku a gélu na bielu bielizeň v rôznych baleniach pre každý rodinný rozpočet.

 

Nový Rex 3xAction 2v1 Green Tea & Jasmine je v ponuke od februára 2013. Jeho odporúčaná maloobchodná cena je 4,29 € (20dávkový variant), 7,99 € (40dávkový variant) a 10,99 € (60dávkový variant).

—————

Späť


Komentár

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu