02.11.2015 12:28

KOZMETIKA

(kozmetické rady, starostlivosť o pokožku, prírodná kozmetika)

 

Ilustračné foto: pixabay.com

 

PREDSTAVUJEME NOVINKY NA KNIŽNOM TRHU:

 

Tvárová gymnastika

Roky nám pribúdajú, ale všetci chceme vyzerať stále dobre. Vek je len číslo! A práve to, dokáže tvárová gymnastika. Bez bolesti, bez skalpela, prirodzene a navyše zábavným spôsobom. Máš 30+, 40+, 50+, 60+ rokov? Tvárová gymnastika je pre ženu v každom veku. Hovoríš, že nemáš čas? Potrebuješ len 10 minút denne. Chceš si odpočítať 10 rokov a neminúť úspory? Začni a omladneš úplne zadarmo. Chceš aj o 10 rokov vyzerať dobre? Otvor túto knihu a začni hneď!

Pevná väzba, 120 strán
Vydavateľstvo: LIGA za kvalitu života

 

Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie

Táto kniha vám zmení život za 21 dní! Pomocou jednoduchých denných aktivít a vďaka radám módnych a stylingových odborníčok sa vám podarí zvýrazniť svoje najlepšie vlastnosti a vyzdvihnúť to, vďaka čomu ste naozaj jedinečná. Od znalkýň z brandže – vrátane modeliek Karolíny Kurkovej, Soo Joo Parkovej, Darie Strokousovej, Noémie Lenoirovej a Aymeline Valadovej, návrhárky Margherity Missoniovej či redaktorky magazína Elle Sylvie Jorifovej – sa z prvej ruky dozviete, ako si vybrať oblečenie, zvládnuť mejkap a účes za desať minút, zvoliť doplnky, spraviť si dokonalú svojku a ešte oveľa viac.

Pevná väzba, 240 strán
Vydavateľstvo: IKAR

 

Přírodní mýdla

Nie všetky mydlá, s ktorými sa stretávame na pultoch obchodov, sú pre našu pleť skutočne vítaným ošetrujúcim prípravkom. Ich vzhľad, vôňa a farba, či dokonca spôsob prezentácie zďaleka ešte nehovorí o kvalite a vlastnostiach mydla. V tejto publikácii sa dozviete, ako rozpoznať priaznivo pôsobiace prrodukty starostlivosti o pleť všetkých akostí a tiež množstvo zaujímavostí o prírodnej kozmetike i rastlinných olejoch a o ich účinkoch.

Paperback, 181 strán
Vydavateľstvo: PRAGMA

—————

Späť


Komentár

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu