02.11.2015 12:28

KOZMETIKA

(kozmetické rady, starostlivosť o pokožku, prírodná kozmetika)

 

Ilustračné foto: pixabay.com

 

PREDSTAVUJEME NOVINKY NA KNIŽNOM TRHU:

 

Kozmetika hrou

Táto kniha je plná úžasných voňavých receptov, inšpiráciu na víkendovú večeru však nečakajte. Prináša totiž návody na výrobu čisto prírodnej kozmetiky, ktorá je v súlade s prírodou, netoxická a ekologicky šetrná. Priestor je venovaný aj detskej kozmetike a domácej drogérii – prípravkom na pranie, čistenie či dezinfekciu. Autorka sa tejto téme venuje už niekoľko rokov. Bohaté skúsenosti, ktoré nazbierala, odovzdáva ďalej prostredníctvom svojho blogu a workshopov. To najzaujímavejšie teraz vybrala a pripravila pre vás. Odhalíte tajomstvo esenciálnych olejov a byliniek a dozviete sa všetko o ich blahodarnom vplyve na naše telo. Zistíte, aké pomôcky a ingrediencie použiť a kde ich zohnať. Vďaka názorným fotopostupom všetko zvládne aj úplný začiatočník. Vyrobte si svoju vlastnú kozmetiku. Stojí to za to!

Pevná väzba, 200 strán
Vydavateľstvo: Lindeni

 

Tvárová gymnastika

Roky nám pribúdajú, ale všetci chceme vyzerať stále dobre. Vek je len číslo! A práve to, dokáže tvárová gymnastika. Bez bolesti, bez skalpela, prirodzene a navyše zábavným spôsobom. Máš 30+, 40+, 50+, 60+ rokov? Tvárová gymnastika je pre ženu v každom veku. Hovoríš, že nemáš čas? Potrebuješ len 10 minút denne. Chceš si odpočítať 10 rokov a neminúť úspory? Začni a omladneš úplne zadarmo. Chceš aj o 10 rokov vyzerať dobre? Otvor túto knihu a začni hneď!

Pevná väzba, 120 strán
Vydavateľstvo: LIGA za kvalitu života

 

Očarujúca za 21 dní: Ako získať pôvab a sebavedomie

Táto kniha vám zmení život za 21 dní! Pomocou jednoduchých denných aktivít a vďaka radám módnych a stylingových odborníčok sa vám podarí zvýrazniť svoje najlepšie vlastnosti a vyzdvihnúť to, vďaka čomu ste naozaj jedinečná. Od znalkýň z brandže – vrátane modeliek Karolíny Kurkovej, Soo Joo Parkovej, Darie Strokousovej, Noémie Lenoirovej a Aymeline Valadovej, návrhárky Margherity Missoniovej či redaktorky magazína Elle Sylvie Jorifovej – sa z prvej ruky dozviete, ako si vybrať oblečenie, zvládnuť mejkap a účes za desať minút, zvoliť doplnky, spraviť si dokonalú svojku a ešte oveľa viac.

Pevná väzba, 240 strán
Vydavateľstvo: IKAR

 

Přírodní mýdla

Nie všetky mydlá, s ktorými sa stretávame na pultoch obchodov, sú pre našu pleť skutočne vítaným ošetrujúcim prípravkom. Ich vzhľad, vôňa a farba, či dokonca spôsob prezentácie zďaleka ešte nehovorí o kvalite a vlastnostiach mydla. V tejto publikácii sa dozviete, ako rozpoznať priaznivo pôsobiace prrodukty starostlivosti o pleť všetkých akostí a tiež množstvo zaujímavostí o prírodnej kozmetike i rastlinných olejoch a o ich účinkoch.

Paperback, 181 strán
Vydavateľstvo: PRAGMA

—————

Späť


Komentár

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu