09.03.2013 10:53

Dodajte domácnosti žiarivý lesk

Inovovaný Clin s vylepšenou receptúrou

 

Šmuhy a opäť šmuhy. Aj tak by sa dal opísať neustály boj s leštením okien či zrkadiel. Spoločnosť Henkel Slovensko prichádza s riešením v podobe inovovaného radu produktov Clin. Nová receptúra zaručí, že vaše zrkadlá i ďalšie povrchy v domácnosti budú žiariť ako práve vyleštené diamanty a tradičné umývanie okien sa spojí s pohodlím, s jednoduchým používaním a s príjemnou vôňou.

 

Špinavé okná a neustály boj s leštením sú už minulosťou, rovnako ako nepríjemný zápach octu po použití prírodných čistiacich prostriedkov. Nový Clin Fruit Vinegar s jedinečnou vôňou ovocného octu je v praktickej ergonomickej fľaši s hydraulickou pištoľou. Čistiaca sila novej receptúry zaručí lesk bez jedinej šmuhy a to bez únavných hodín práce. Stačí len zvoliť aplikáciu formou spreja alebo peny a nastriekať prostriedok na akýkoľvek sklenený povrch a potom jednoducho zotrieť handričkou pre dosiahnutie dokonalého lesku. Jednoduchšie to už byť nemôže. Špinu a šmuhy odstránite za okamžik a získate len žiarivé sklenené plochy.

 

Ďalšie produkty inovovaného radu Clin:

  • Clin na okná – v ponuke v niekoľkých sviežich variantoch: klasický, citrónový a jablkový. Zaručí dokonalý lesk bez šmúh pri všetkých sklenených povrchoch – okná, zrkadlá, sklenené stolíky a presklené skrinky.
  • Clin MultiShine – v ponuke v nápadne modrej nepriehľadnej ergonomickej fľaši s rozprašovačom s obsahom 500 ml. Prináša dokonalý lesk pre viac ako dvadsať rôznych povrchov vo vašej domácnosti.
  • Clin Anti Fog – je účinným pomocníkom v boji so zahmlenými oknami, sklami alebo zrkadlami. Je tak ideálnym pomocníkom nielen v kúpeľni, ale aj vo vašom automobile.
  • Clin na okná a rámy – prostriedok je určený na umývanie sklenených plôch, okenné rámy a parapety. Malé množstvo prostriedku zriedime vo vedre s vodou a jediným ľahkým pretrením vrátime oknám oslnivý lesk bez šmúh. Vďaka špeciálnej technológii aktívne zabraňuje vzniku stôp po daždi. V ponuke je v klasickom modrom variante a s vôňou jablka.

Odporúčaná maloobchodná cena pre všetky varianty je 2,32 €.

—————

Späť


Komentár

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu