03.03.2013 17:28

Čokoládová Veľká noc

Prekvapte kúpačov veľkonočnými novinkami ORION

 

Veľkú noc sprevádza rad tradičných slovenských zvykov spojených s vítaním jari: maľovanie vajíčok, pečenie baránka, pletenie korbáča a samozrejme veľkonočná oblievačka. Ak hľadáte inšpiráciu, ako odmeniť a potešiť všetkých kúpačov, nechajte sa zlákať veľkonočnými produktmi od spoločnosti ORION. Tradičný výrobca čokolády si pre vás pripravil hneď 3 sladké novinky pre malých aj veľkých, ktorými premeníte Veľkonočné sviatky na nezabudnuteľnú udalosť.

 

ORION Pralinky Slivovica

Dospelákom, ktorí majú radi pralinky, pripravil ORION novinku Pralinky Slivovica. Balenie ukrýva 20 obľúbených praliniek ORION tentoraz so slivovicovou náplňou s 2,6 % alkoholu.  Oteckovia malých kúpačov uvítajú, že ste na nich nezabudli a špeciálnej nádielke sa určite veľmi potešia.

ORION Pralinky Slivovica (144 g) zakúpite v bežnej maloobchodnej sieti za odporúčanú cenu 1,29 Eur.

 

ORION Veľkonočné kraslice

Ozdobené vajíčka zohrávajú dôležitú úlohu vo veľkonočnej nádielke pre malých aj veľkých šibačov a kúpačov. Hlavne tých menších potešia nové čokoládové kraslice v štyroch veselých jarných farbách. Sú vyrobené z tej pravej čokolády ORION a ich obal zdobia tradičné slovenské motívy. Vynímať sa preto budú aj vo veľkonočnom košíku ako neodmysliteľná  dekorácia vašej domácnosti práve počas týchto sviatkov.

ORION Veľkonočnú kraslicu (25 g) zakúpite v bežnej maloobchodnej sieti za odporúčanú cenu 0,45 Eur.

 

ORION Veľkonočné zvieratká

Na jar sa príroda prebúdza po dlhom zimnom spánku a s teplým počasím prichádzajú na svet aj mnohé mláďatká. Kuriatko, baránok, kačička a zajačik prepožičali svoju tvár čokoláde ORION a ich čokoládové figúrky budú počas Veľkej noci robiť radosť hlavne deťom. Duté figúrky zvieratiek z čokolády ORION sú nielen vynikajúcou sladkou odmenou pre malých návštevníkov, ale zároveň aj milá súčasť veľkonočnej výzdoby.

ORION Veľkonočné zvieratko (18 g) zakúpite v bežnej maloobchodnej sieti za odporúčanú cenu 0,39 Eur.

—————

Späť


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu