28.02.2013 13:02

Bláznivá dúhová Veľká noc s cukríkmi Skittles!

Vyfarbite kúpačom sviatky v dúhových farbách Skittles

 

Značka dúhových cukríkov Skittles pripravila pre svojich fanúšikov veľkonočné prekvapenie. Zábavné balenie Skittles vo sviatočnom štýle s veselým zajkom na obale poteší a pobaví. Ovocné žuvacie cukríky Skittles vo veľkonočnom balení sú  k dispozícii v troch príchutiach - Fruits, Wild Berry a Crazy Sours. Každé balenie ukrýva 6 samostatných balíčkov danej príchute. Jedným balením tak budete môcť odmeniť hneď 6 kúpačov naraz.

 

Ak chcete tento rok kúpačov získať na svoju stranu a vyhnúť sa tak poriadnej oblievačke, siahnite po výslužke, ktorá určite zaberie. Značka Skittles práve pre vás pripravila veľkonočný multipack mimoriadne obľúbených cukríkov. Tak ako sa na Skittles patrí, je farebné, správne bláznivé a hlavne plné chutných cukríkov. Získate si nimi kúpačov všetkých vekových kategórií.

 

  • Červené balenie Skittles Fruits ponúka výnimočnú kombináciu piatich príchutí šťavnatých cukríkov - citrón, pomaranč, čierna ríbezľa, jahoda a limetka.

  • Variácia príchute ovocia a lesných plodov na vás čaká v balení Skittles Wild Berry. Sú šťavnatým mixom čučoriedky, maliny, višne, jahody s kiwi a černice s jablkom. K dispozícii sú vo fialovom obale.

  • Extra kyslé Skittles Crazy Sours sú v zelenom obale, v ktorom nájdete príchute ananásu, mandarínky, višne, maliny a jablka.

 

Každý cukrík Skittles má mäkký žuvací stred obalený chrumkavou polevou. Výhodou Skittles cukríkov je, že sa nikdy nelepia a ani sa neroztápajú v dlani.

 

Veselé farebné obaly určite v žiadnom obchode neprehliadnete. Veľkonočné balenia cukríkov Skittles sú k dispozícii v 108 g balení a obsahujú 6 samostatných vrecúšok (18 g). Odporúčaná cena pre maloobchodnú sieť je 1,49 Eur.

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu