MAMINA

 Mama je fenoménom tejto planéty. Ako nositeľka života bola v jej histórii a u mnohých národov skutočne oceňovaná. Úloha otca je tiež nepopierateľne dôležitá ako pre dieťa i pre samotnú ženu, no bremeno ťarchavosti nesie na seba po každý raz matka. Väčšina vníma túto úlohu maximálne zodpovedne a preto si kladie mnohé otázky v snahe nič nepokaziť a poskytnúť svojmu dieťaťu len to najlepšie z najlepšieho. Pokúsime sa postupne nachádzať všetky správne odpovede, ktoré súvisia ako s tehotenstvom tak so starostlivosťou o dieťatko.

(foto: freedigitalphoto)


Náš tipČo dať dieťaťu na desiatu?

Škola začala a rodičia riešia množstvo povinností. Jednou je aj desiata pre dieťa, ktorá by mala byť pripravená s fantáziou. Zaujímavou inšpiráciou sú bento boxy podľa japonskej tradície. A aké pochúťky vlastne treba dať školákovi do plastovej nádoby, aby nachystané vitamíny aj skutočne zjedol?


MENŠTRUAČNÝ  KALENDÁR

Potrebujete si vypočítať svoje plodné a neplodné dni? Pomôže vám manuál zrozumiteľný pre každú ženu, ktorá plánuje dieťatko alebo naopak sa chce ochrániť pred neželaným tehotenstvom.


Dieťaťom netraste


Nemusíte vážiť tonu


Šatka či autosedačka


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


Krúžky v škole


Lekárka radí


Staráme sa                  o novorodenca


Už zase kašle?