MAMINA

 Mama je fenoménom tejto planéty. Ako nositeľka života bola v jej histórii a u mnohých národov skutočne oceňovaná. Úloha otca je tiež nepopierateľne dôležitá ako pre dieťa i pre samotnú ženu, no bremeno ťarchavosti nesie na seba po každý raz matka. Väčšina vníma túto úlohu maximálne zodpovedne a preto si kladie mnohé otázky v snahe nič nepokaziť a poskytnúť svojmu dieťaťu len to najlepšie z najlepšieho. Pokúsime sa postupne nachádzať všetky správne odpovede, ktoré súvisia ako s tehotenstvom tak so starostlivosťou o dieťatko.

(foto: freedigitalphoto)


Náš tip


Pre naše deti bezpečné leto

Leto je síce synonymom pohody, ale rodičia malých i väčších ratolestí  vedia svoje. Prázdniny predstavujú pre deti mnohé riziká. Pobyty v táboroch a možné úrazy v prírode, ale aj nebezpečenstvo, ktoré predstavuje voda či už v jazere alebo v bazéne. A problémom býva byť aj pieskovisko, zdravie malých detí môže ohroziť nebezpečná nákaza. Ani cestovanie s menšími deťmi sa nemusí zaobísť bez ťažkostí.


MENŠTRUAČNÝ  KALENDÁR

Potrebujete si vypočítať svoje plodné a neplodné dni? Pomôže vám manuál zrozumiteľný pre každú ženu, ktorá plánuje dieťatko alebo naopak sa chce ochrániť pred neželaným tehotenstvom.


Dieťaťom netraste


Nemusíte vážiť tonu


Šatka či autosedačka


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


Cestujeme s deťmi


Batoľa v lete


Tehotenské strie