MAMINA

 Mama je fenoménom tejto planéty. Ako nositeľka života bola v jej histórii a u mnohých národov skutočne oceňovaná. Úloha otca je tiež nepopierateľne dôležitá ako pre dieťa i pre samotnú ženu, no bremeno ťarchavosti nesie na sebe po každý raz matka. Väčšina vníma túto úlohu maximálne zodpovedne a preto si kladie mnohé otázky v snahe nič nepokaziť a poskytnúť svojmu dieťaťu len to najlepšie z najlepšieho. Pokúsime sa postupne nachádzať všetky správne odpovede, ktoré súvisia ako s tehotenstvom tak so starostlivosťou o dieťatko.

(foto: freedigitalphoto)


Náš tip


Bezpečné leto pre naše deti

Leto je síce synonymom pohody, ale rodičia malých i väčších ratolestí  vedia svoje. Prázdniny predstavujú pre deti mnohé riziká. Pobyty v táboroch a možné úrazy v prírode, ale aj nebezpečenstvo, ktoré predstavuje voda či už v jazere alebo v bazéne. A problémom býva byť aj pieskovisko, zdravie malých detí môže ohroziť nebezpečná nákaza. Ani cestovanie s menšími deťmi sa nemusí zaobísť bez ťažkostí.


MENŠTRUAČNÝ  KALENDÁR

Potrebujete si vypočítať svoje plodné a neplodné dni? Pomôže vám manuál zrozumiteľný pre každú ženu, ktorá plánuje dieťatko alebo naopak sa chce ochrániť pred neželaným tehotenstvom.


Dieťaťom netraste


Nemusíte vážiť tonu


Strava batoľaťa


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


Batoľa v lete


Pozor na kašeľ


Biorytmus školáka